Cowboys срещу Buccaneers Предаване на живо: време, канал, къде да гледате „Футбол в четвъртък вечер“ безплатно

Какъв Филм Да Се Види?

Миналия сезон Том Брейди изведе Тампа Бей Бъканиърс до победа в Супербоул над Патрик Махоумс и Канзас Сити Чийфс. Докато комбинация от възходящи отбори (Buffalo Bills, Cleveland Browns) и вечни фаворити (Baltimore Ravens, Green Bay Packers) ще се опитат да се уверят, че историята няма да се повтори, DraftKings в момента изброяват Chiefs и Buccaneers като фаворити за спечелване на Супер Купа. Пътят към Super Bowl LVI започва в четвъртък вечер, когато Buccaneers приемат Dallas Cowboys в първия мач от сезона на NFL на Четвъртък вечер Футбол !

Премиерата на сезона на Четвъртък вечер Футбол се излъчва по NBC, но седмици 2-4 ще се излъчват изключително по NFL Network преди FOX и Prime Video на Amazon започва да хоства игри през седмица 5, когато Seahawks са домакини на Rams . Има разнообразие от Четвъртък вечер Футбол Налични са опции за поточно предаване на живо и RFCB тук, за да ви разкаже за тях, така че да не пропуснете нито една минута от NFL действие. Къде можете да гледате Четвъртък вечер Футбол ? Как можете да намерите предаване на живо от Cowboys/Buccaneers?

Ето всичко, което трябва да знаете.

КОГА ЗАПОЧВА СЕЗОНЪТ НА НФЛ?

Новият сезон започва в четвъртък, 9 септември, когато Cowboys и Buccaneers се сблъскват Четвъртък вечер Футбол .

COWBOYS VS BUCCANEERS: ВРЕМЕ, ДАТА, ИНФОРМАЦИЯ ЗА КАНАЛА:

Мачът Cowboys срещу Buccaneers се провежда в четвъртък, 9 септември от 20:20 часа. ET по NBC и Peacock Premium.

Ще се излъчват FOX, NFL Network, NBC и Prime Video Четвъртък вечер Футбол игри през 2021 г. NFL Network ще излъчва ексклузивно четири Четвъртък вечер Футбол игри през сезон 2021 (седмици 2, 3, 4 и 16), докато FOX, Prime Video и NFL Network ще се излъчват повечето от игрите от седмица 6 до седмица 16.

КАК ДА ГЛЕДАМ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ НА ЖИВО:

Ако имате валиден кабелен вход, можете да гледате Четвъртък вечер Футбол живей на уебсайт на NBC, Приложение NBC Sports , Уебсайт NBC Sports , или приложението NBC . тази седмица Четвъртък вечер Футбол играта също ще бъде достъпно за поточно предаване на Peacock Premium , кое е на разположение за $4,99/месец или $49,99/година.

КАК ДА ГЛЕДАМ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ЖИВЕЙТЕ БЕЗПЛАТНО:

Четвъртък вечер Футбол също ще бъде достъпно за поточно предаване безплатно на Приложение Yahoo Sports и NFL приложение .

Снимка: Getty Images

ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ОПЦИИ ЗА ПОТОК НА ЖИВО:

Можете също да гледате Четвъртък вечер Футбол на живо с активен абонамент за fuboTV, Hulu + телевизия на живо , YouTube TV , Слинг телевизор , или ДИРЕКТЕН ТВ ПОТОК . Всички гореспоменати стрийминг услуги предлагат NBC поток на живо. FuboTV предлага седемдневен безплатен пробен период за отговарящи на условията абонати.

МОГА ЛИ ДА ГЛЕДАМ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ НА ЖИВО В HULU?

Да! Можете да гледате Четвъртък вечер Футбол на живо в Hulu чрез активен абонамент за Hulu + телевизия на живо . Седемдневен безплатен пробен период е достъпен за нови и отговарящи на условията абонати.