Giants срещу Washington Football Team Предаване на живо: Как да гледате „Футбол в четвъртък вечер“ на живо

Какъв Филм Да Се Види?

На живо от FedExField, Вашингтон е домакин на Ню Йорк Джайънтс Четвъртък вечер Футбол !

След едноседмично действие в NFL, Филаделфия Ийгълс са единственият отбор на NFC East с победа. Докато Каубоите загубиха сърцеразбивач от Buccaneers на Четвъртък вечер Футбол , Ню Йорк и Вашингтон паднаха до 0-1 след загуба съответно от Бронкос и Чарджърс. Футболният отбор на Вашингтон не само взе L, но и загуби своя начален куотърбек, тъй като ветеранът Райън Фицпатрик беше нокаутиран от играта през втората четвърт. По-рано тази седмица Фицпатрик беше поставен в резерва за контузени, така че Тейлър Хайнике, който спечели 11 срещу 15 с TD по време на загубата в неделя от Лос Анджелис, ще започне срещу Джайънтс.

Какъв е каналът Четвъртък вечер Футбол тази вечер? Как можете да гледате на живо мача Giants срещу Washington Football Team? Ето всичко, което трябва да знаете.

КАКВО Е ЧАС/КАНАЛ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ТАЗИ ВЕЧЕР?

Двубоят Джайънтс/Вашингтон тази вечер започва в 20:20 ч. ET в мрежата на NFL.

КАК ДА ГЛЕДАМ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ НА ЖИВО:

Ако имате валиден абонамент за NFL Network, можете да гледате тази вечер мача на Вашингтон/Джайънтс на живо в Уебсайт на NFL Network , NFL приложение или приложение NFL Network . Допълнителни опции за предаване на живо в NFL Network по-долу.

GIANTS VS WASHINGTON ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ОПЦИИ НА STEAM НА ЖИВО:

Можете също да гледате тази вечер Четвъртък вечер Футбол игра с активен абонамент за fuboTV, Hulu + телевизия на живо , YouTube TV , или Слинг телевизор . FuboTV предлага a безплатна пробна версия за отговарящи на условията абонати .

КАК ДА ГЛЕДАМ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ЖИВЕЙТЕ БЕЗПЛАТНО:

Четвъртък вечер Футбол също е достъпна за поточно предаване безплатно на Приложение Yahoo Sports и NFL приложение .