Патриоти срещу Falcons „Футбол в четвъртък вечер“ Поток на живо: Как да гледате „Футбол в четвъртък вечер“ на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Атланта Фалкънс е домакин на Ню Ингланд Пейтритс Четвъртък вечер Футбол !

Рано ли е да се каже, че Патриотите се завръщат? Четири поредни победители, отборът на Бил Беличик се подобри до 6-4, само на половин мач назад от Бъфало Билс (6-3) в AFC East. Миналата седмица Мак Джоунс хвърли три тъчдауна и Рамондър Стивънсън се втурна на 100 ярда и два резултата, докато Ню Ингланд разби Кливланд Браунс. Докато Седмица 10 беше благосклонна към Патриотите, тя беше направо отвратителна за Falcons (4-5). След като спечели три от четири (включително разстройство от Седмица 9 срещу Светците), Атланта отстъпи 43 точки при загуба от Каубоите. Те ще се опитат да се възстановят, когато се бият с възраждащите се Патриоти в четвъртък вечер.

Ето как да гледате на живо днешния мач на Патриоти/Соколите Четвъртък вечер Футбол .

КАКВО Е ВРЕМЕТО/КАНАЛА ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ТАЗИ ВЕЧЕР:

тази вечер Четвъртък вечер Футбол мачът започва в 20:20 ч. ET във FOX, Prime Video и NFL Network.

ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ОПЦИИ ЗА ПОТОК НА ЖИВО:

ЛИСИЦА: Ако имате валиден кабелен вход, можете да гледате играта тази вечер на живо по FOX, уебсайтът на FOX , FOX Спорт , или Приложение FOX Sports .

hulu live плюс disney

Основно видео: Можете също да гледате тази вечер Четвъртък вечер Футбол игра на Prime Video . Ако не сте активен абонат, можете закупете абонамент за Amazon Prime за ,99/месец, 9,00/година или самостоятелно членство в Prime Video за ,99/месец. Amazon предлага 30-дневен безплатен пробен период за отговарящи на условията абонати .

NFL мрежа: Можете да гледате TNF живеят на Уебсайт на NFL Network , NFL приложение или приложение NFL Network .

Различни TNF Опции за поточно предаване: Можете също да гледате Четвъртък вечер Футбол на живо с активен абонамент за fuboTV, Hulu + телевизия на живо , YouTube TV , или Слинг телевизор . Всяка от гореспоменатите услуги предлага FOX и NFL Network.

потрепване: Четвъртък вечер Футбол Също така е достъпни за поточно предаване на живо на Twitch .

ще има ли ривърдейл сезон 6

СВОБОДНИ ПАТРИОТИ/СОКОЛИ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТОКА НА ЖИВО:

Четвъртък вечер Футбол също е достъпен за поточно предаване безплатно на Приложение Yahoo Sports и NFL приложение .

Getty Images

ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ГРАФИК 2021:

Седмица 12 (25 ноември):Бъфало срещу Ню Орлиънс (Ден на благодарността, 20:20 ET по NBC и Peacock) Седмица 13 (2 декември):Далас в Ню Орлиънс (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network) Седмица 14 (9 декември):Питсбърг срещу Минесота (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network) Седмица 15 (16 декември):Канзас Сити в Los Angeles Chargers (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network) Седмица 16 (събота, 25 декември):Кливланд в Грийн Бей (4:30 ч. ET по FOX, Prime Video и NFL Network)